OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XXIV Niedzielę Roku, 17 – ty września 2023 r.

1. W tym tygodniu w liturgii przypada: w poniedziałek – św. Stanisława Kostki patrona Polski, dzieci i młodzieży: w wtorek - św. Januarego; we środę - świętych Andrzeja Kim, Pawła i Towarzyszy; w czwartek – św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty; w sobotę – św. Pio z Pietrelciny;. Solenizantom i jubilatom życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz opieki świętych patronów.

2.Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 10:30. spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych .

3. Spotkanie organizacyjne dla kandydatów do sakramentu bierzmowania we wtorek 19.09 o godz. 16:00 w Sanktuarium.

4. Stałe nabożeństwa w ciągu roku: w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek po Mszy Św. Koronka do Miłosierdzia Bożego a w sobotę po Mszy Św. nabożeństwo do Matki Bożej Trzebiatowskiej.

5. Kancelaria Parafialna czynna w środę od 16:00 do 17:00 i w sobotę od 10:00 do 11:00.

6. Nauki przedchrzcielne w czwartki, przedślubne w soboty. Oba spotkania w kancelarii parafialnej o godz. 17:00.

7. Wychodzącym polecamy nowy numer tygodnika „Niedziela” z naszym dodatkiem diecezjalnym „Kościół nad Odrą i Bałtykiem” dostępny u ministrantów bądź w zakrystii.

8. Darczyńcom dziękujemy za składane dzisiaj ofiary na Sanktuarium – serdeczne Bóg zapłać!. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, a gościom przebywającym w naszej Parafii, także dobrego wypoczynku oraz bezpiecznych powrotów.

Ks. Prałat dr Andrzej Dowal